+48 (22) 247 80 40(pn. - pt. 9:00 - 17:00)

Może być prosto i efektywnie!

INTUICYJNA OBSŁUGA SYSTEMU

INTUICYJNA OBSŁUGA SYSTEMU

ZARABIAJ WIĘCEJ DZIĘKI ALGORYTMOM OPTYMALIZACJI

ZARABIAJ WIĘCEJ DZIĘKI ALGORYTMOM OPTYMALIZACJI

WYKORZYSTAJ NOWE POWIERZCHNIE REKLAMOWE

WYKORZYSTAJ NOWE POWIERZCHNIE REKLAMOWE

Zacznij zarabiać dzięki reklamie.

Zarejestruj się do sieci efekty24.pl otrzymasz dostęp do panelu oraz najlepszych programów partnerskich.To bardzo proste, tylko dwa kroki dzielą Cię od możliwości zarabiania.

KROK 1

KROK 1

Utwórz swoje konto 

KROK 2

KROK 2

Pobierz i umieść fragment kodu na swojej stronie, Blogu, Facebooku czy Twitterze.

Przykłady dostępnych kampanii w naszej sieci reklamowej.


MICHELSON

Biżuteria z diamentami
-
Michelson Diamonds Global to lider na rynku jubilerskim, zajmuje się obrotem oszlifowanymi diamentami oraz szlachetnymi kamieniami kolorowymi pochodzenia naturalnego. Firma oferuje unikalne wzornictwo biżuterii, dzięki swej niepowtarzalności oraz wysokiej jakości wykonania codziennie zdobywa coraz większe zainteresowanie klientów.
-
CPS - 5% (program nieaktualny)

 


FreeHotSpot

Sieć reklamy lokalizacyjnej
-

FreeHotSpot służy do udostępniania internetu gościom w biurze, małej firmie, urzędzie  lub w mieszkaniu. Korzystanie z internetu przez FreeHotSpot jest darmowe, a nabywca urządzenia zarabia na reklamie emitowanej na ekranie powitalnym i dostarczanej przez ProxyAd. W przygotowaniu jest wariant współpracujący z modemem internetu bezprzewodowego. 
-
CPS - 100 zł

 


Fachowcy.pl Ventures S.A.

Kompleksowa obsługa obecności firm w Internecie
-
Firma Fachowcy.pl Ventures S.A -  Zbuduje stronę www dla Twojej firmy na dedykowanej domenie .com.pl lub .pl | Twoja firma będize widoczna w wyszukiwarkach, mapach biznesowych i katalogach | Twoi klienci będą mogli do Ciebie zadzwonić, napisać e-mail lub porozmawiać na żywo za pomocą usługi LiveChat.
-
CPS - 200 zł

Więcej Informacji

 

 


SumUp

Mobilny Terminal Płatniczy
-

SumUp jest liderem wśród firm dostarczających mobilne terminale płatnicze (mPOS). Naszą misją jest umożliwienie wszystkim przedsiębiorcom akceptację płatności kartami.
Dzięki mobilnemu terminalowi można akceptować płatności kartami używając smartfonów lub tabletów prosto, bezpiecznie i tanio.

-
CPS - (program nieaktualny)

 

NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!